Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Asayiş Bülteni

asayiş
30 Mayıs 2017

Otomobil Takla Attı

Laçin’den Çorum istikametine giden araç takla attı. Kazada 2 kişi yaralandı.

Olay, dün saat: 05.00 sıralarında meydana geldi. İ.Y. yönetimindeki otomobil ile Laçin ilçesi istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde iken Laçin-Çorum karayolunun 18’nci km.si Osmaniye köyü bölgesinde dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu gidiş istikametine göre yolun sağ tarafına takla atması sonucu kaza meydana geldi. Kazada sürücü ve araçta yolcu olarak bulunan Z.Y. ve E.Y. isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmış olup, sevk kaldırıldıkları Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavileri yapılarak taburcu edildi.

 

Otomobile Çarpıp Kaçtı

Tescilsiz motosiklet, otomobile çarptı.

Olay, dün Mimar Sinan Mahallesi’nde meydana geldi. Saat 19.45 sıralarında M.B.A. ve E.E., yönetimindeki tescilsiz motosiklet, U.T.,idaresindeki 19 BF 432 plakalı araca çarptı. Kaza sonucu U.T., hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanırken, E.E.’nin olay yerinden kaçtı.

Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

 

 

Bıçak Bilerken Kolunu Kesti

Bir kontraplakçıda çalışan Sefa Kılınç, bıçak bilediği esnada konulunu kesti.

Olay dün Mimar Sinan Mahallesi Ankara Yolu Bulvarı’nda meydana geldi. Bir kontraplakçıda çalışan Sefa Kılınç isimli işçi, tomruk bıçaklarını bilediği esnada eli kaydı ve kolunu kesti. Hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanan Kılınç, Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi edildi.

 

 

Eşya Taşırken Hastanelik Oldu

32 yaşındaki Özgür Öztürk, eşya taşırken hastanelik oldu.

Olay dün Bahçelievler Mahallesi Şenyurt 2. Sokak’ta meydana geldi. Bir mağazada işçi olarak çalışan 32 yaşındaki Özgür Öztürk’ün mağazaya eşya taşırken beli tutuldu. Bir süre hareket etmekte zorluk çeken Öztürk, Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

 

Karşıdan Karşıya Geçmeye Çalışan Yayaya Çarptı

Çorum’da yaşanan trafik kazasında otomobil karşıdan karşıya geçmeye çalışan yayaya çarptı.

Olay dün Yavruturna Mahallesi Bahabey Caddesi Kıbrıs Caddesi Kavşağı’nda meydana geldi. 29 yaşındaki İ.B.’nin yönetimindeki 06 HA 7354 plakalı araç, karşıdan karşıya geçmek isteyen 10 yaşındaki D.G.’ye çarptı.

Kaza sonucunda D.G.’nin hayati tehlikesi olmadığı açıklandı.

 

Motosiklet Kazası

Seyir halindeki motosikletin hakimiyetinin kaybolması sonucu iki kişi yaralandı.

Olay dün Ulukavak Mahallesi Buharaevler Caddesi’nde meydana geldi. 19 AN 007 plakalı E.K., yönetimindeki motosikletin dengesini kaybetmesi sonucu iki kişi yaralandı.

Kazada E.N.S.’nin ve E.K.’nin hafif yaralandığı belirtildi.

 

Otomobil Elektrikli Bisiklete Çarptı

Çorum’da bir otomobil, elektrikli bisiklete çarptı. Kazada bir kişi yaralandı.

Olay dün Çöplü Mahallesi Kunduzhan Caddesi’nde meydana geldi. Y.S.’nin yönetimindeki 55 PL 003 plakalı araç, F.K. yönetimindeki elektrikli bisiklete çarptı.

Kazada F.K.’nin hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandığı bildirildi.

 

Hamur Makinesine Parmağını Sıkıştırdı

Bir pastanede işçi olarak çalışan Metin Şahin, hamur makinesine 3 parmağını sıkıştırdı.

Olay dün Üçtutlar Mahallesi Fatih Caddesi’nde meydana geldi. Bir pastanede işçi olarak çalışan 24 yaşındaki Metin Şahin, 3 parmağını hamur makinesine kaptırdı.

Kendi imkanlarıyla hastaneye gelen Metin Şahin’in hayati tehlikesi olmadığını ifade edildi.

 

 

 

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?