Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Ankara’da Osmancık Buluşması

ankarada-osmancik-bulusmasi
27 Şubat 2015

Ankara’da Osmancık Buluşması

Ankara’da faaliyet gösteren Tüm Osmancıklılar Birliği tarafından Osmancık – Ankara Buluşması Fikir ve Düşünce gecesi düzenlendi.  Programda Osmancıklı bürokratlar, işadamları ve sivil toplum örgütü başkanları bir araya geldi.

Devlet Su İşleri Sosyal Tesislerinde düzenlenen programa Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Lütfi Akça, Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Davut Güney, Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Serdar Eravcı, Mülkiye Başmüfettişi İbrahim Avcı ve bazı üst düzey bürokratlar katıldı.

Tüm Osmancıklılar Birliği Başkanı Faruk Ağaçbacak açılış konuşmasında programın amacının Osmancık’ın geleceğine yönelik fikir alışverişinde bulunmak olduğunu belirtti.

Katılımcılar tanışma konuşmalarının ardından Osmancık’ın geleceğine yönelik fikirlilerini dile getirdiler.

Programda Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş da ilçeye yapılan yatırımlarla ilgili bilgi verdi, Osmancık’ın 50 yıllık geleceğine hitap eden 5 büyük projenin ihalesinin yapıldığını belirtti.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Lütfi Akça ise birlik ve beraberliğin ilçeye sağlayacağı katkıya değinerek programı düzenleyen dernek yönetimine ve katılımcılara teşekkür etti.

 

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?