Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Alaca Gençlik Kolları 4. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

alacagenclikkollarigenelkurul
19 Ocak 2015

alacagenclikkollarigenelkurul

Alaca Gençlik Kolları 4. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi Alaca Gençlik Kolları 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Tek listeli genel kurulda mevcut başkan Emre Çağlar, tekrar başkanlığa seçildi.

İlçe parti merkezinde gerçekleşen genel kurula Belediye Başkanı Muhammet Eyvaz, İlçe Başkanı Ümit Tokgöz, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Büküş, parti yönetim kurulu üyeleri ve gençlik kolları üyeleri katıldı.

Genel kurulda konuşan İlçe Başkanı Ümit Tokgöz, yeni oluşacak yönetiminde bayrağı üst kademelere taşıyacağına inandığını ifade etti.

Belediye Başkanı Muhammet Eyvaz ise, gençlik kollarının bir teşkilatın en önemli unsurlarından olduğunu kaydederek, AK Parti’nin dinamizmi ve heyecanı gençlik kollarıyla yakaladığını söyledi.

Son olarak konuşmasını gerçekleştiren Gençlik Kolları Başkanı Emre Çağlar da, 2 yıl önce devraldığı gençlik kolları başkanlığını hep daha ileriye taşımaya çalıştığını dile getirerek, bu dönemde tecrübe kazandığını, kazandığı tecrübelerle yeni dönemde de daha aktif olacaklarını vurguladı.

Yapılan konuşmaların ardından seçime geçilirken, 260 delegenin oyunu alan Emre Çağlar tekrar başkan oldu.

.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?