Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

AK Partililer Bayramlaşmada Buluştu

AK Partililer Bayramlaşmada Buluştu
24 Ağustos 2018

AK Partililer Bayramlaşmada Buluştu

AK Parti Çorum İl Teşkilatı tarafından Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi.

Parti binasında bugün düzenlenen bayramlaşma törenine AK Parti MKYK Üyesi, Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Milletvekilleri Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, İl Başkanı Mehmet Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya, AK Parti Çorum eski Milletvekili Maarif Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Cahit Bağcı, ilçe başkanları, belde ve belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

 

“Elimiz Ve Kolumuz Güçlendi”

Bayramlaşma öncesi bir konuşma yapan İl Başkanı Mehmet Karadağ, Çorum’un her zaman Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek çıktığını kaydederek, desteklerinden dolayı Çorum halkına teşekkür etti.

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi’ne Çorum olarak damga vurduklarını anlatan Karadağ, “Çorum teşkilatımız kongreye en büyük katılım sağlayan teşkilatlarından biri olmuştur. Çorum olarak bu katılımla kongreye yine damgamızı vurduk” dedi.

Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ın, AK Parti’nin yönetim kadrosu olan Merkez Karar Yürütme Kurulu’nda görev aldığını belirten Karadağ, “Milletvekilimizin böyle büyük bir göreve getirilmesi Çorum’umuzun elini ve kolunu güçlendirmiştir” şeklinde konuştu.

AK Parti Çorum eski Milletvekili Maarif Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Cahit Bağcı ise Türkiye’nin zor bir dönem geçtiğini kaydederek, “Ülkemiz ağır bir saldırı altındadır. Bu saldıralar, güçlü Türkiye yolunda ilerlediğimiz takdirde asla durmayacaktır. Ama bunları milletimizin desteği ve birliğimiz ile atlatacağımızdan da hiç kuşkumuz yoktur.” dedi.

Belediye Başkanı Zeki Gül de partililerin bayramını kutlayarak, bu birlik ve beraberliğin ömür boyu sürmesi temennisinde bulundu.

 

“Çorum, Birlik Ve Beraberliğin Örneğidir”

Milletvekili Oğuzhan Kaya da Çorum’da birlik ve beraberlik duygusu içinde güzel işlerin yapıldığını kaydetti. Türkiye’ye içten ve dıştan saldırılara maruz kaldığını belirten Kaya, “15 Temmuz’da ve onun öncesinde devletimizi, vatanımızı bölmek için birçok oyun denediler. Ama bu oyunlar milletimizin desteği ile tersine döndü. Milletimiz her zamanki gibi vatanına, devletine ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktı” diye konuştu.

Konuşmaların ardından program, milletvekilleri ve İl Başkanı Karadağ, partililer ile bayramlaşmasıyla sona erdi.

 

‘Bizim derdimiz Çorum’

AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, kendisine her zaman destek veren Çorum halkına teşekkür ederek, “Bizim derdimiz Çorum” dedi.

Partisinin bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan Milletvekili Ceylan,  13 yıldır siyasetin içinde aktif olduğunu ve çeşitli bölümlerde görev aldığını kaydederek, “Bu süreç içinde halkımızın bize her zaman destek çıktığını ve yanımızda olduğunu gördüm. Bu destek her geçen gün büyümektedir. Şahsımız bir abi, kardeş gibi, evlerinden biri gibi gördüler. Bana sahip çıktıkları için destekleri için Çorum halkımıza ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AK Parti ile milletin değer kazandığını kaydeden Ceylan, “Bizler, ‘Devlet ne derse millet onu yapar’ mantığını ortadan kaldırdık, Bunun yerine ‘Millet ne derse devlet onu yapar’ mantığını hayata geçirdik” şeklinde konuştu.

Türkiye’nin üzerinde yıllardır oyunlar oynandığını ve oynanmaya da devam ettiğini vurgulayan Milletvekili Ceylan, “Türkiye’nin dünyada lider olma yolunda hızla ilerlemesini istemiyorlar. Türk milletinin refah seviyesinin yükselmesi, huzur içinde yaşamasını, kendi savunma sanayimizi üretmemizi gibi birçok konuyu istemeyen dış ve iç güçler bu oyunları oynamaya devam edecektir. Ama milletimiz ve teşkilatlarımız dik durduğu sürece bu emellerine de hiçbir zaman kavuşamayacaklardır” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?