Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

AK Parti’den Birlik Ve Vefa İftarı

akpartibirlikiftari
17 Haziran 2017

AK Parti’den Birlik Ve Vefa İftarı
STK Temsilcileri Ve Partililer Buluştu

AK Parti birlik ve vefa iftarı düzenledi.  Partililer, bürokrat ve sivil toplum kuruluşları AK Parti Çorum Teşkilatının iftar yemeğinde bir araya geldi.

AK Parti’nin her Ramazan ayında düzenlediği geleneksel iftar buluşması, fuar alanında gerçekleştirildi. İftar yemeğine; AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan, AK Parti Çorum Koordinatörü Recep Yıldırım, AK Parti Çorum Milletvekilleri Salim Uslu, Ahmet Sami Ceylan, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, Çorum eski Milletvekili Adnan Türkoğlu, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal ve partililer katıldı.

Yemeğin ardından bir konuşma yapan İl Başkanı Mehmet Karadağ, dünyada birçok ülkenin kan gölü içerisinde, çatışmalarla, savaşlarla, kaoslarla uğraşırken, Türkiye’nin huzur içinde bir Ramazan geçirdiğini söyledi.

Daha sonra Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, eski Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de birer selamlama konuşması yaptı.

Yemeğin sonunda ise AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan katılımcılara seslendi. konuşmasında birlik beraberlik vurgusu yapan Turan, Çorum teşkilatının başarılarıyla, çalışmalarıyla gurur duyduklarının altını çizdi.

Dualar eşliğinde gerçekleştirilen yemek, protokolün hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

 

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?