Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

AK Parti Teşkilatı, Kargılılarla Bir Araya Geldi

akpartikargi
25 Mart 2019

Mitingde milletvekilleri toplanan kalabalığa hitap ederek Ak Parti Kargı Belediye Başkan Adayı Zeki Şen’e destek istedi.

İlçeye giden AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatçı ilk olarak esnaf ziyareti yaptı. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden milletvekilleri AK Parti Adayı Zeki Şen’e destek istedi.

Daha sonra İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen miting alanına gelen heyet burada bekleyen kalabalığa hitap etti. Düzenlenen mitinge Ak Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Ak Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, Ak Parti Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatçı, Kargı Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Zeki Şen, Ak Parti Kargı İlçe Başkanı Sacit Özdemir, Ak Parti Kargı Kadın Kolları Başkanı Esra Peker, Ak Parti Kargı Gençlik Kolları Başkanı, Emre Üstünel, İl Genel Meclis üyeleri, belediye meclisi üyeleri ile yeni dönem aday olan il genel meclisi ve belediye meclisi üyesi adayları ile partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

‘’YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR’’

Daha sonra kürsüye Kargı Belediye Başkanı ve Ak Parti Kargı Belediye Başkan Adayı Zeki Şen çıkarak seçilmesi halinde neler yapacağını açıkladı.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyen Şen, ‘’Ak Parti projeleriyle konuşur. Yaparsa Ak Parti yapar. Onlar Konuşur Ak Parti yapar. 1994 yılında sayın genel başkanımızın başlattığı ruhla, tevazu, samimiyet ve gayret ile hizmete devam edeceğiz’’ dedi.

“VERECEĞİNİZ HER OY ZEKİ ŞEN’E DEĞİL ERDOĞAN’A GİDECEK”

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatçı ise ‘’Bu seçimlerin ne kadar önemli olduğunu belirli aralıklarla ifade ediyoruz. Bu nedenle bu seçimlerde Zeki başkana vereceğimiz her oyun, yiğit adam, tüm Müslümanların umudu, ülkemizin cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a vereceğimizin bilincinde olacağız’’ dedi.

“YAPARSA AK PARTİ YAPAR”

Kargı’ya bugüne kadar gelen tüm yatırımların AK Parti sayesinde geldiğini söyleyen Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, ‘’Bugüne kadar Kargı’ya yapılan tüm hizmetlerin Ak Parti hizmeti olduğunu belirten Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, ‘’Burada Ak Partili bir belediye olmasa, bu hizmetleri yapma şansımız da yok, belediye başkanın bu Kargı’ya bu hizmeti getirme şansı da yok. Bu hizmetler devam etsin istiyoruz” diye konuştu.

“HER SEÇİM ÖNÜMÜZE FARKLI OYUNLA ÇIKIYORLAR”

Her seçimde muhalefetin ve dış güçlerin farklı oyunlarla karşılarına çıktığını dile getiren AK Parti MKYK Üyesi ve Ak Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan,‘’Her seçim bizim için daha önem taşıyor’’ diyerek, ‘’Çünkü her seçimde önümüze değişik oyunlarla çıkıyorlar. 1946’da Adnan Menderes ‘yeter söz milletin’ dedi. 1950’de tüm oyları aldı. Aynı Recep Tayyip Erdoğan gibi. Ama 1960’da hunharca asarak katlettiler. Sahip çıkabildik mi? Hayır. Özal geldi. Yine halkın tüm desteğini aldı ona da sahip çıkamadık. Sonra 2001’de Tayyip Erdoğan çıktı. ’Yeter söz milletin’’ dedi.17 yıldır da siz ne istediyseniz onu Ankara’da yaptı. Birilerinin yönettiği Türkiye’den Kargılının yönettiği Türkiye’ye geçtik. Recep Tayyip Erdoğan milleti ne istediyse, Kargılı ne istediyse onu yaparak gitti. Tüm vesayet rejimlerini kaldırdı. Siz oy vererek bizi seçtiniz. Tam bir şey yapacakken Anayasa Mahkemesi red verirdi. Şimdi oda kalktı. Şimdi Türkiye koşa koşa gidiyor. Ondan sonra dediler ki bu Recep Tayyip Erdoğan çok oldu artık. Dediğimizi yapmıyor, kullanamıyoruz. O milletin dediğini yapıyor. Sonra gezi olayları, mit krizi derken 15 Temmuz ve şimdide seçime yaklaştığımız bugünde seçim için dolar 7.50 TL oldu. Adım adım gidiyorlar. Domates biber patlıcan derken bu kadar düştüler. Ama bu Recep Tayyip Erdoğan’ı yıkamazsınız. Çünkü millet yanında. Türkiye üzerinde oynanan oyunlar bitmeyecek. Bunu da siz çözeceksiniz. Sandıkta güç vererek” şeklinde konuştu.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?