Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Ak Parti Milletvekili Kavuncu: Çorum’da Bu İş Bitmiş!

erolkavuncucorumdabuisbitmis
11 Şubat 2019

AK Parti Milletvekili Erol Kavuncu, 31 Mart yerel seçimlerinin sonuçlarını şimdiden görebildiğini dile getirerek, “Çorum’da bu iş bitmiş” dedi.

Turgut Özal İş Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Buharaevler Mahalle Danışma Meclis toplantısına katılan AK Parti Milletvekili Erol Kavuncu, 31 Mart seçimlerinin önemine değindi.

“SORUMLULUĞUMUZUN FARKINDAYIZ”

Yerel seçimlerin ardından 4,5 yıl seçim olmadığını hatırlatan Kavuncu, 2023 vizyonu için çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Kavuncu, “Bugüne kadar yapılan tüm hizmetlerin artarak devam etmesi için önümüzdeki 31 Mart yerel seçimlerinde bugüne kadar olduğu gibi Çorum’dan güçlü bir ses ve nefes vermemiz lazım. Bunu hep yaptınız. 17 yıllık AK Parti iktidarı döneminde Çorum üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirdi. Bu sayededir ki Recep Tayyip Erdoğan, Çorum’dan ve Türkiye’den aldığı güçle insanlığa umut oldu. Her defasında vatan, millet, devlet düşmanlarının hücumu, saldırısı bu aziz milletin göğsünde parçalandı. 31 Mart seçimleri sonrasında yeniden bu kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. 2023’e kadar bir daha seçim yok. Cumhuriyet tarihi boyunca 54 seçim yapılmış. Son 16 yılda 13 seçim yapıldı. 31 Mart’tan sonra 4,5 yıl seçim yok. Sizler görevinizi yapmış olacaksınız. Bizler de belediye başkanımızla birlikte 2023 vizyonunu, 2053 vizyonunu, 2071 vizyonunu gerçekleştirmek . Sorumluluğumuzun farkındayız. Teşkilatımızla Çorum bölgesinin yıldızı olmaya devam edecek. Projelerimiz hazır. Marka şehir olacağız. Teşkilatımızla birlikte Cumhurbaşkanımızın açtığı yoldan devam edeceğiz” diye konuştu.

“BU İŞ BİTMİŞ”

31 Mart yerel seçimlerinin sonuçlarını bugünlerden görebildiğini kaydeden Kavuncu,”Bu coşkunuzla bu heyecanınızla seçimleri alacaksınız. 31 Mart’ı bugünden görüyorum. Halil İbrahim kardeşim, bu iş bitti. Çorum’da bu iş bitmiş. Bugünden itibaren belediye başkanı olmuş gibi çalışabilirsin” şeklinde konuştu.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?