Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Ahlatcı: Rekor Oy ile Tekrar Kazanacağız

ahlatcirekoroylakazanacagiz
09 Şubat 2019

Ak Parti Dodurga ilçesinde seçim startını verdi. Ak Parti Çorum Milletvekilleri ve Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı Dodurga’da partililerle bir araya geldi.

Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı yaptığı konuşmada, Dodurga’da belediye başkanlığı seçimlerini rekor oy ile tekrar kazanacaklarını söyledi.

Ahlatcı ayrıca Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 12 Şubat Salı günü abide meydanında Çorum halkıyla buluşacağını hatırlatarak, Çorum halkını mitinge davet etti.

Ahlatcı konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

“Dodurga İlçemizin altı kara elmas üzeri ise Ak insanlarımızın olduğu memlekettir.Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdogan’ın  sizlere gönderdiği selamını getirdim. Allah, Devletimizin ve Milletimizin başından onu eksik etmesin. Dodurga İlçemizin salonlara sığmayan bu çoşkusu bu heyecanı ile önümüzdeki 31 Mart seçimlerinde üzerine düşenin fazlasını yaparak rekor oy ile Dodurga Belediyemizi tekrar kazanacağımızdan hiçbir şüphemiz yoktur. Dodurga Belediye Başkanımız ve Belediye Başkan Adayımız Mustafa Aydın’ın ilçemizin ve sizlerin refah seviyesini artırmak için yaptığı çalışmalar ile çehresi değişmiştir.Bu hizmetlerimiz devam edecektir. Mustafa Aydın kardeşimizi sizlere emanet ediyorum.  Dodurga İlçemizin çok kıymetli İlçe Başkanımız Mustafa Kaplan,İlçe Kadın Kolları Başkanımız Feray Akbaş,İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Alişan Gül ve AK Sevda’ya gönül veren sizlerle büyüdü, yürüdü ve büyümeye yürümeye devam edecektir.  31 Mart 2019 Mahalli ve İdari Yerel seçimlerinin startını Dodurga İlçemizde  durmak bilmeyen azmimiz ve gönülleri fethetmek sevdasıyla çıktığımız bu yolculukta, AK Parti olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmayı gaye edinerek verdik” dedi.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?